Tisztelt Szülők!

A Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola a TÁMOP-3.1.4-12/2-2012-0584 azonosító számú Innováció a Vasvári Pál Általános Iskolában című pályázat keretében megvalósuló nyári táborokat érintő hasznos információk a következők:

Kérjük, hogy a gyermek TAJ-kártyájának fénymásolatát, valamint a „Szülői nyilatkozat a táborozó gyermek egészségügyi állapotáról” adatlapot induláskor a táborvezetőnek átadni szíveskedjenek.

Indulás a táborba: Minden turnus 8.00-kor indul, ezért 7.50-től gyülekező az iskola előtt.

Amennyiben a gyermek – orvosi előírásra – rendszeresen gyógyszert szed, akkor kérjük, hogy a tábor teljes időtartamára elegendő gyógyszert, az adagolási tudnivalókkal együtt a táborvezetőnek átadni szíveskedjen, akinek feladata és kötelessége annak a rendszeres kiadása. A gyermeknél – a biztonság kedvéért, illetve a szakszerű tárolás érdekében – gyógyszer nem maradhat.

A tábor első napján már főtt ebéddel fogadjuk a táborlakóinkat. Ennek megfelelően, illetve tekintettel arra, hogy élelmiszer tárolásának a feltételei nem biztosítottak, kérjük, hogy romlandó élelmiszert ne hagyjanak a gyermeknél. Tartós, nem romlandó élelmiszer is csak bontatlan csomagolásban tárolható a szekrényekben.

Hazautazás: A erdei iskola és nyelvi táborok utolsó napján reggeli után 10.00-kor indulunk vissza az iskolához. A vízi táborból 16.00-kor indulnak a gyerekek Velencéről.

Kérjük, hogy ha a táborba érkezés, illetve a hazautazás időpontjával kapcsolatos kérdése, kérése van, akkor azt közvetlenül a táborvezetővel egyeztetni szíveskedjen:

Táborok koordinátora: Bálesné Elekes Rita Tel.: 30/8526389
Vízi táborok vezetője: Gáncs József Tel.: 20/9112290
Erdei iskolák vezetője: Bőhmné Fekete Margit Tel.: 70/6190033
Nyelvi táborok elérhetősége: Édenkert Panzió Tel.: 30/4112476

Felszerelés, értéktárgyak:

• TB kártya másolat,
• „Szülői nyilatkozat a táborozó gyermek egészségügyi állapotáról”,
• jegyzetfüzet, toll,
• zsebpénz,
• fürdőruha (2garnitúra),
• napszemüveg,
• sapka (nap ellen),
• pólók,
• alsóneműk, zokni,
• pizsama,
• melegítő, tornacipő,
• papucs,
• játék,
• kispárna,
• papír zsebkendő (intimbetét),
• fogkefe, fogkrém,
• törölköző 2 db,
• tusfürdő, sampon,
• naptej (magas faktorú), szúnyog-, kullancsriasztó,
• hajkefe, fésű, hajgumi, csat,
• hátizsák, táska, övtáska,
• szennyestartó zacskó,
• elemlámpát (Zánkára),
• kisebb kulacsot (lehet müa. flakon is).

Kérjük, hogy ékszert, nagyobb értékű tárgyakat a gyerekek ne hozzanak magukkal, mert azokért felelősséget vállalni nem tudunk.

A napközbeni csoportos foglalkozások alkalmával (naponta 2-3 óra), illetve a sportversenyek és strandolás közben, valamint takarodó után nem lesz lehetőség a mobiltelefonok használatára, ezért kérjük a megértésüket. Halaszthatatlan esetben kérjük, hogy a fenti telefonszámokat szíveskedjenek hívni.

A tábort szervezők sok energiát fektettek a tábor gondos előkészítésébe, a táborvezetőség tagjai pedig a táborok teljes időtartama alatt a legjobb tudásukkal és lelkesedésükkel fogják segíteni a gyermekek élmény- és örömteli táborozását, nyaralását. Kérjük, hogy Önök is támogassák igyekezetünket azzal, hogy a gyermeküket a tájékoztató levelünkben megfogalmazottaknak megfelelően készítik fel a táborokra.

/////////////////////////////////////////////////////////

A TÁBOROZÓ GYERMEK EGÉSZSÉGÜGYI ÁLLAPOTÁRÓL szóló.
SZÜLŐI NYILATKOZATOK LETÖLTÉSI LEHETŐSÉGE

Erdei iskola Zánkán, 2014. július 06.- július 11.
Erdei iskola Zánkán, 2014. július 11.- július 16.
Nyelvi Tábor, Siófok-Szabadifürdő, 2014. június 16.- június 20.
Nyelvi Tábor, Siófok-Szabadifürdő, 2014. június 20.- június 24.
Nyelvi Tábor, Siófok-Szabadifürdő, 2014. július 04.- július 08.
Nyelvi Tábor, Siófok-Szabadifürdő, 2014. július 08.- július 12.
Vízi sportok tábora, Velence, 2014. június 23.- június 27.
Vízi sportok tábora, Velence, 2014. június 30.- július 04.

/////////////////////////////////////////////////////////

Intézmény megnevezése:
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Cím: 8000 Székesfehérvár, György Oszkár tér 3.
E-mail: laczkovargabor@gmail.com
www.ujszechenyiterv.gov.hu