ÖRÖMHÍR AZ ISKOLAI ANGOL NYELVŰ SZÍNJÁTSZÓ SZAKKÖRRŐL

Szeretettel gratulálunk az iskolánkban működő angol nyelvű színjátszó szakkör tagjainak (7.a, 8.b), mert egy 2 fordulós megmérettetés után bejutottak a 10. Országos Angol Nyelvű Színjátszó Fesztiválra (10th National English Drama Festival), amely 2018 áprilisában kerül megrendezésre Veszprémben!

A színjátszó csoport az idén alakult, lelkes tagjai nemcsak megtanulják a szerepeket, hanem aktívan részt vesznek a darab kreatív színpadra állításában, sőt még a történet alakításában is. Hisznek benne, hogy a művészi szemlélet hozzásegíti az embert a jó és a rossz megkülönböztetéséhez, a kreatív gondolkodás pedig új dolgokat teremt anélkül, hogy bármit is lerombolna. Nevük „Free Associations”/Szabad képzettársítások.

Please, cross your fingers for them in April!