2022. december 15.

"Mert adni jó!

A Kendel Kft. egy jelentősebb összegű anyagvásárlással és kivitelezési költség átvállalással támogatta a Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskolát. Egy tanterem - rossz állapotban lévő - járófelülete került parkettázásra.
Csepp a tengerben, mondhatnánk. Ugyanakkor tudjuk, hogy cseppekből áll a tenger. S mit támogassunk, ha nem a jövőt?!

Milyen szép lenne, ha minden fehérvári cég felújítana legalább egy tantermet? Azt hiszem Fehérvár csodájára járna a világ! "

A „szeretetajándék” és használói

A Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola minden munkatársa nevében tisztelettel köszönöm ezt az igazi karácsonyi „szeretetajándékot”! Ez egy igazi karácsonyi csoda, amely 28 gyermek és tanítóik számára teszi szebbé a hétköznapokat, és a szeretet ünnepét.

Vasvári Pál szavaival élve: „Az ember letűnik az élet színpadáról, de tettei fennmaradnak!”

Laczkó Gábor