Keresztes Gréti: Őszi bál diákszemmel
Székesfehérvár, 2011.12.09.

load imageAz idén is megrendezésre került az iskolában az őszi bál. Délután fél négytől 8 óráig tartott. Mindenki szépen, csinosan jelent meg! Sokan várták és készültek rá. Természetesen a gyerekek voltak a főszereplők. Minden osztály (5-8-ig) készült tánccal, énekkel, vagy verssel. Nagyon jó és változatos volt az egész rendezvény. Természetesen a zsűrik pontozták az előadásokat. Az első helyezett a Hupikék Törpikék c. számot énekelő csapat lett! Volt tombola, fergeteges zene, minden ami a jó hangulathoz kellett. Különösen jó volt a „limbó” tánc mert mindenkit megmozgatott. Aki megéhezett, megszomjazott ehetett, ihatott a büfében! Nem tanulásra, számonkérésről volt szó, hanem teljes kikapcsolódásról szólt a délután. Aki eljött, jól tette , jól érezte magát. Megismerhettük egymást olyan területeken is, amit a délelőtti tanításban nem lehet. Köszönjük mindenkinek , a szervezőknek és résztvevőknek ezt a napot!

Kiss Anna: Őszi bál diákszemmel
Székesfehérvár, 2011.12.09.

load imageIdén ismét megrendezésre került az őszi bál a Vasvári Pál Általános Iskolában. A rendezvény kezdetéig nem volt egyszerű eljutni, mert az egészet hosszas készületek előzték meg. A tanárok és diákok együtt segítettek berendezni az aulát, ahol a zsűri is elhelyezkedett. A színpadon az osztályok előadták műsoraikat, és ezek pontozva lettek. Számos éneket és táncot tekinthettünk meg. Amikor a műsoroknak vége lett, indult a zene és egy kis győzködés után már mindenki talpon volt. Sokat lehetett táncolni, csak az volt a baj, hogy hamar vége lett.

Szabó Dorottya: Őszi bál diákszemmel
Székesfehérvár, 2011.12.09.

load imageNagy izgalommal rendeztük meg iskolánkban az őszi bált, melyet 2011. 12.02-án tartottunk az iskolánkban. A felső tagozatból minden osztály előadhatott egy kis műsort, melyet a mi osztályunk is megtett. Az osztályból két barátnőmmel karaok-et énekeltünk, mellyel sikert értünk el, de csak a 7. pozícíciót foglalhattuk el a nyolcból. Nagyon ötletes előadásokat tekinthettük meg, pl. az 5. a-sokét. Ők a Hupikék Törpikéket adták elő, mellyel megnyerték a versenyt. A zsűrit igazgató bácsi, helyettesei, tanárok és évfolyamonként egy tanuló alkotta. Az előadások után táncok voltak, ahol azokat a zenék kerültek lejátszásra, amiket a diákok kértek. A buli 4 órás volt, este fél nyolcig tartott, s mindezek mellett a büfé is a rendelkezésünkre állt. Nagyon jól éreztem magam.

Kis Eszter: Őszi bál diákszemmel
Székesfehérvár, 2011.12.09.

load imageA gyerekek az iskola által szervezett bulinak lehettek a részesei, múlt héten pénteken. Legtöbben a barátaikkal együtt táncoltak. Mindenkinek tetszett a dübörgő zene. A többség csillogó-villogó ruhában jelent meg. Az aulában rövid idő alatt fergeteges hangulat alakult ki. A buliba tökéletesen beleillettek az osztályok által előadott produkciók. Minden produkció magáért beszélt, nagyszerűen kidolgozottak voltak. A műsorok után megint jött a tánc, végre beindult az igazi élet. A hangulat néhány tanárunkra is átragadt, így ha rövid időre is, de beálltak táncolni. Sokan eljöttek az osztályból is. Az egész osztály együtt táncolt a parketten megállás nélkül. Nagyon jól éreztük magunkat. Mindenki sajnálta, mikor este vége lett a bulinak, senki nem akart hazamenni.