TAVASZVÁRÓ VASVÁRIS BÁL

BÁLI ÉRTESÍTŐ

load imageTisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy idén is jótékonysági batyus bált rendezünk a szülők és az iskola munkatársai részére, melyre tisztelettel várjuk Önöket.

Időpontja: 2018. február 23. (péntek) 19 óra
Helye: iskolánk tornaterme

Meghívott sztárvendégünk FEHÉR ADRIENN.

Belépőjegy: 2 000 Ft
Támogatójegy: 500 Ft
Tombolajegy: 250 Ft

A legtöbb belépőjegyet, valamint támogatójegyet vásárló osztályok nívós ajándékot kapnak. Az alapítványi bál bevételét iskolai bútorzat vásárlására fordítjuk.
Kérjük, részvételi, illetve támogatói szándékukat jelezzék a szórólap alján gyermekük osztályfőnökének legkésőbb február 12-ig, és a jegyek árát február 16-ig szíveskedjenek neki átadni.

Székesfehérvár, 2018. február 5.

Üdvözlettel:

Szülői Munkaközösség,
a Pedagógia és Garancia Alapítvány kuratóriuma és a szervezők

load imageA Székesfehérvári Vasvári Általános Iskola ezúton mond köszönetet mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 1 %-át a Pedagógia és Garancia alapítvány javára ajánlották fel. Az alapítvány kuratóriuma a 2018. évben is várja mindazok segítségét, akik támogatni kívánják tevékenységét!

Pedagógia és Garancia alapítvány
Adószám: 19096799 – 1 – 07