Városi lány labdarugás III. helyezés

Mayer Lajos emlékére rendezett nagy pályás IV. korcsoportos fiú labdarugó diákolimpia II. helyezés.

Mezei futóversen megyei döntő:
Szabó Eszter 8.a I. hely,
Filkorn Tibor Bence 8.b IV. hely.
Mindketten bejutottak az országos fordulóba.

A tanulókat felkészítette: Gáncs József testnevelő.

2012.04.

Sziget utcai Városi Tagkönyvtár által rendezett költészetnapi szavalóversenyen:
Orosz Janka 2.a osztályo tanuló II. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Végvár Tamásné tanítónő.

2012.04.

Rákóczi-kupa megyei matematika verseny 5. évfolyamosok számára:
II. helyezést értek el: Bindics Martin, Ondi Gábor, Orova Dorina, Somogyi Tímea.

Felkészítő tanáruk: Böhmné Fekete Margit tanárnő.

Természetismeret
2012.04.

Kán Károly természetismereti versenyen megyi 4. helyezett lett 6. évfolyamon Puklics Barbara 6. b osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Szalai Katalin tanárnő.

"Víz Világnapja" természetismereti versenyen kettő csapat indult. Az egyik 4. helyezést, a másik 11. helyezést ért el megyei szinten.

Felkészítő tanára: Szakál Gyöngyi tanárnő.

Százhalombatta, 2012.04.14.

Április 14-én, szombaton Százhalombattán került megrendezésre a
KOZMA LÁSZLÓ X. ORSZÁGOS INFORMATIKA ALKALMAZÓI TANULMÁNYI VERSENY
országos döntője, melyre még januárban kiderült, hogy iskolánk egy csapata továbbjutott.

load image

A csapat a Godzilla 7.3 nevet kapta, és tagjai: Fröschl Ádám és Hargita Benjamin a 7.a osztályból, és Tamás Márton, aki volt vasváris, és jelenleg a Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola tanulója. Így a csapat a két iskola nevében indulhatott. A csapat negyedik tagja Harsányi Dénes a 7.a-ból, aki, mint tartalék versenyző, vett részt a csapat munkájában, és a csapatot a döntőre is elkísérte.

A csapat a döntőbe 11. helyezettként jutott be a legjobb 16 csapat közé, és a döntőn a 9. helyen végzett! Gratulálunk a csapatnak!

A csapat nevében köszönetet mondunk a segítségért és a sok jó tanácsért: Piroska néninek, Zsuzsa néninek, Erzsi néninek, Farkas Ági néninek, István bácsinak és Gábor bácsinak is!

Felkészítő tanár: Danyi Andrea tanárnő.