2012.05.9-10.

2012. május 9-10-én rendeztük meg iskolánkban azt a számítógépes rajzversenyt, amelynek címe: „Mátyás, az igazságos”.

A versenyen az idén 20 negyedik osztályos tanuló indult, és kedvenc Mátyás meséjüket kellett lerajzolni számítógéppel. A rajzokat egy 3 fős zsűri értékelte, melynek tagjai: Hantosné Donkó Piroska néni, aki képzőművészeti szempontból értékelte a rajzokat, Farkas Ági néni, aki az alkotásokban a történeti hűséget és a történelmi helyességet figyelte, és Tóth István bácsi, aki a számítógépes grafikai megjelenítést pontozta.

A zsűri pontozásos értékelése után a következő tanulók munkái bizonyultak a legjobbaknak:

Szombati Réka 4.a        I. helyezés
Á. Tóth Lili 4.a               II. helyezés
Bartha Boglárka 4.a       III. helyezés
Végvári Máté 4.a           IV. helyezés
Budahegyi Krisztina 4.b V. helyezés
Husz Bíborka 4.a           V. helyezés
Burián Noémi 4.b           VI. helyezés
Timár Szilvia 4.a             VII. helyezés
Balogh Balázs 4.b          VIII.  helyezés
Katona Nikoletta 4.b       IX. helyezés
Schoffhauzer Dávid 4.b    X. helyezés

Minden részt vevő tanuló emléklapot kapott, és mellé jutalomként a kinyomtatott rajzokat. Az első négy helyezett tanuló a helyezést tanúsító oklevél mellé még jutalomkönyvet is kapott. A versenyt és a jutalmazást iskolánk Pedagógia és Garancia alapítványa támogatta. A jutalmak és az oklevelek, emléklapok kiosztására az év végi diák önkormányzati gyűlésen került sor.

A versenyzőknek gratulálunk!

A versenyt szervezte: Danyi Andrea tanárnő