SZÉKESFEHÉRVÁRI VASVÁRI PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA

Referenciáink

Hazafias nevelés

A gyermekek hazafias honvédelmi nevelése terén elért kiváló eredmények és a Magyarország történelmmi hagyományainak ápolása érdekében kifejtett áldozatos tevékenségük elismeréséért.

MH Összhaderőnemi Parancsnokság

2017. november 2.

"ÖKOISKOLA"

2016. december. 10.

"KGYTK"

2016. május 27.

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája c. verseny referencia intézménye

"Innováció ..."

2013. június 1. - 2015. május 31.

"Innováció ..."

2013. június 1. - 2015. május 31.

"Madárbarát iskola"

2014. november

Elnyertük a madárbarát iskola címet

„Akiben megvan a szándék a madarak védelmére, és az igény egy élhetőbb, madárdalos környezet iránt, annak segít a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület Madárbarát kert programja A mi iskolánkban is megvan ez a szándék, így a 2013-as tanév elején csatlakoztunk a 10.000 tagot számláló programhoz. ... Webcamera segítségével egy etető és egy odú az iskola honlapjáról is követhető.

Béndek Dorina tanító

"Intelligens Iskolák Székesfehérváron"

2011.03.30.-2011.11.30.
Iskolánk is nyertese a képen látható országos projektnek

21 db iskolai PC,
10 db Tantermi csomag: Promethean digitális tábla + Hp laptop,
Tantermi csomaghoz oktatás,
1 db WiFI csomag,
1 db SNI V. (mozgássérült) csomag.

A 21 db iskolai PC új egy új informatika terembe került beépítésre, melynek infrastruktúrális kiegészítését a Székesfehérvár Megye Jogú Város Önkormányzata támogatta.

Elkötelezettség a kiválóságért

2008. december

In quam lectores placerat Investigationes illum. Diam sollemnes nihil lorem claram consectetuer. Eros nam placerat claritas claritatem congue. Adipiscing ut clari suscipit nulla habent.

Közép-dunántúli Regionális Minőségi Díj

2008. december

Modo vel facilisis qui liber est. Eorum Investigationes processus adipiscing commodo ea. Id iis claritatem vero ea consequat.

Kicsinyek Kórusa - Aranyminősítés

2007. április

Videntur vel euismod ut eleifend quis. Nobis aliquam nunc vero blandit illum. Lius placerat litterarum processus quam legerelandit illum. Lius placerat litterarum processus quam legerelandit illum. Lius placerat litterarum processus quam legerelandit illum. Lius placerat litterarum processus quam legerelandit illum. Lius placerat litterarum processus quam legere. Accumsan modo non at congue duis. Odio duis ut blandit feugait in.

Hónap Digitális Iskolája

Fejér megye, Székesfehérvári, Vasvári Pál Általános Iskola
2004. szeptember

Az értékelési szempontok egyes kategóriáiban elért pontszámok alapján az iskola a következő eszközöket és szolgáltatásokat kapja támogatásként: 15.000 ív másoló-nyomtató papír, iR1570F típusú másoló- nyomtató berendezés 20.000 másolatig érvényes szervizszol gáltatással, Canon MV600 digitális videokamera, 2 db CanoScan 5000F szkenner, 4 db Canon i560 típusú tintasugaras nyomtató, 2 db digitális fényképezőgép (PS A300 és PS A80), 10 óra oktatás az iskolával egyezetett témakörben.